Polityka prywatności

Oświadczenie o ochronie prywatności

—-

SEKCJA 1 – ZBIERANE INFORMACJE OSOBISTE

Gdy dokonujesz zakupu w naszym sklepie, w ramach naszego procesu kupna i sprzedaży, zbieramy podane przez Ciebie dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Podczas przeglądania naszego sklepu automatycznie otrzymujemy również adres protokołu internetowego (IP) Twojego komputera, co pozwala nam uzyskać więcej szczegółów na temat używanej przez Ciebie przeglądarki i systemu operacyjnego.

Email marketing (jeśli dotyczy): Za Twoją zgodą możemy wysyłać Ci wiadomości e-mail dotyczące naszego sklepu, nowych produktów i innych aktualizacji.


ARTYKUŁ 2 -. ZGODA

Jak uzyskać moją zgodę?

Kiedy podają nam Państwo swoje dane osobowe w celu sfinalizowania transakcji, weryfikacji karty kredytowej, złożenia zamówienia, zaplanowania dostawy lub zwrotu zakupu, zakładamy, że wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie przez nas Państwa informacji i wykorzystanie ich wyłącznie w tym celu.

Jeśli poprosimy Cię o przekazanie nam Twoich danych osobowych z jakiegokolwiek innego powodu, np. w celach marketingowych, poprosimy Cię bezpośrednio o Twoją wyraźną zgodę lub damy Ci możliwość odmowy.


Jak mogę wycofać zgodę?

Jeśli po udzieleniu nam zgody zmienisz zdanie i nie będziesz już wyrażał zgody na kontaktowanie się z Tobą, zbieranie Twoich informacji lub ich ujawnianie, możesz powiadomić nas, kontaktując się z nami pod adresem info@wok-group.com


KLAUZULA 3 – UJAWNIANIE

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli jesteśmy do tego zobowiązani przez prawo lub jeśli naruszysz nasz Regulamin.


ARTICLE 4 – Cloudway

Nasz sklep jest hostowany na Cloudway. Zapewniają nam internetową platformę e-commerce, dzięki której możemy sprzedawać Państwu nasze usługi i produkty.

Państwa dane są przechowywane w systemie przechowywania danych i bazach danych Cloudway oraz w ogólnej aplikacji Cloudway. Twoje dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze chronionym przez firewall.


Płatność:

Jeśli dokonujesz zakupu za pośrednictwem bezpośredniej bramki płatniczej, w tym przypadku Cloudway przechowuje informacje o Twojej karcie kredytowej. Informacje te są szyfrowane zgodnie z normą Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS). Informacje o transakcji zakupu są przechowywane tak długo, jak jest to konieczne do realizacji zamówienia. Po sfinalizowaniu zamówienia, informacje o transakcji zakupu są usuwane.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich są zgodne ze standardem PCI-DSS, który jest zarządzany przez Radę Standardów Bezpieczeństwa PCI i jest wspólnym wysiłkiem firm takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover.

Wymogi PCI-DSS zapewniają bezpieczne przetwarzanie danych kart kredytowych przez nasz sklep i jego usługodawców.

Więcej informacji można znaleźć w Warunkach korzystania z usług Cloudway tutaj lub w Polityce prywatności tutaj.


ARTYKUŁ 5 – USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ STRONY TRZECIE


Ogólnie, dostawcy zewnętrzni, z których korzystamy, będą gromadzić, wykorzystywać i ujawniać informacje o użytkowniku wyłącznie w zakresie niezbędnym do wykonywania usług, które nam świadczą.

Jednakże niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramki płatnicze i inne procesory transakcji płatniczych, mają własne polityki prywatności dotyczące informacji, które jesteśmy zobowiązani im przekazać w związku z Państwa transakcjami zakupu.

W odniesieniu do tych dostawców zalecamy dokładne zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób będą oni postępować z Państwa danymi osobowymi.

Pamiętaj, że niektórzy dostawcy mogą być zlokalizowani lub mieć obiekty zlokalizowane w innej jurysdykcji niż Ty lub my. Jeśli więc zdecydujesz się przystąpić do transakcji, która wymaga usług dostawcy zewnętrznego, wówczas Twoje informacje mogą podlegać prawu jurysdykcji, w której znajduje się ten dostawca lub jurysdykcji, w której znajdują się jego obiekty.

Na przykład, jeśli znajdują się Państwo w Kanadzie, a Państwa transakcja jest przetwarzana przez bramę płatniczą znajdującą się w Stanach Zjednoczonych, Państwa informacje wykorzystane do realizacji transakcji mogą zostać ujawnione na mocy prawa Stanów Zjednoczonych, w tym Patriot Act.

Po opuszczeniu strony naszego sklepu lub przekierowaniu na stronę internetową lub aplikację strony trzeciej, nie podlegają już Państwo niniejszej Polityce Prywatności ani Warunkom Sprzedaży i Użytkowania naszej strony internetowej.


Linki

Możesz opuścić naszą stronę internetową klikając na pewne linki na naszej stronie. Nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych innych stronach i zalecamy dokładne zapoznanie się z ich polityką prywatności.


ARTYKUŁ 6 – BEZPIECZEŃSTWO

W celu ochrony Twoich danych osobowych, podejmujemy uzasadnione środki ostrożności i stosujemy najlepsze praktyki branżowe w celu zapewnienia, że nie zostaną one utracone, przywłaszczone, udostępnione, ujawnione, zmienione lub zniszczone w niewłaściwy sposób.

Jeśli przekażesz nam informacje o swojej karcie kredytowej, zostaną one zaszyfrowane za pomocą protokołu bezpieczeństwa SSL i przechowywane z szyfrowaniem AES-256. Chociaż żadna metoda transmisji przez Internet lub przechowywania elektronicznego nie jest w 100% bezpieczna, przestrzegamy wszystkich wymogów PCI-DSS i wdrażamy dodatkowe ogólnie przyjęte standardy branżowe.
COOKIES

Oto lista plików cookie, których używamy. Wymieniliśmy je tutaj, abyś miał możliwość wyboru, czy chcesz na nie zezwolić.

_session_id, unikalny identyfikator sesji, pozwala Cloudway na przechowywanie informacji o Twojej sesji (referrer, strona odsyłająca, itp.).
.

_Cloudway_visit, brak zachowanych danych, utrzymuje się przez 30 minut od ostatniej wizyty. Używany przez wewnętrzny system śledzenia statystyk naszego dostawcy strony internetowej do rejestrowania liczby odwiedzin.

_Cloudway_uniq, brak zachowanych danych, wygasa o północy (w zależności od lokalizacji odwiedzającego) następnego dnia. Oblicza liczbę wizyt w sklepie przypadającą na unikalnego klienta.

cart, unikalny identyfikator, utrzymuje się przez 2 tygodnie, przechowuje informacje o koszyku.

_secure_session_id, unikalny identyfikator sesji

storefront_digest, unikalny identyfikator, niezdefiniowany, jeśli sklep ma hasło, służy do poznania czy aktualny odwiedzający ma dostęp.


ARTYKULA 7 – GEJNA ZGODA

Przez korzystanie z tej strony, użytkownik oświadcza, że jest co najmniej pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania oraz że udzielił nam zgody na umożliwienie korzystania z tej witryny osobom nieletnim będącym na jego utrzymaniu.


SEKCJA 8 – ZMIANY W NINIEJSZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, więc proszę często zaglądać. Zmiany i wyjaśnienia wchodzą w życie niezwłocznie po umieszczeniu ich na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy zmiany w treści niniejszej polityki, powiadomimy Cię tutaj o jej aktualizacji, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, jak je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach je ujawniamy, jeśli w ogóle.

Jeśli nasz sklep zostanie przejęty przez inną firmę lub połączy się z nią, Twoje informacje mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli nadal sprzedawać Ci produkty.


QUERIES AND COORDINATES

Jeśli chcesz: Uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć wszelkie dane osobowe, które posiadamy na Twój temat, złożyć skargę lub jeśli po prostu chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym specjalistą ds. standardów prywatności pod adresem info@wok-group.com.